Kemal Bostancı - Ersağ resmi web sitesi değildir. - Sponsor No: 697429

Ersağ’ın Dünü ve Bugünü

Ersağ firması %100 Türk firması olup ve modern teknolojik imkanlarla üretilmiş yeni nesil ürün konseptleri ile bitkisel tabanlı temizlik ve kozmetik ürünleri üretmeye çalışan, bu ürünlerde insan sağlığını ve doğayıda ön planda tutmaya çalışan bizden içimizden biri bir firmadır. Ersağ firması ayrıca organik sertifikası almış nadir firmalardan biri olup, üretimde çevrecilik esas alınarak gelecekte yaşanılabilir bir çevre için çalışmaktadır.

Ersağ Sertifikaları

Ersağ firması, kuruluşundan itibaren sadece ulusal olarak değil uluslar arası çapta tanıtımla ürün tedariki yapmak, üye ve daimi ürün kullanıcı sayısını genişletmek için seferber olmuştur. Bunun da özgün, çağdaş, güvenilir bir firma olma yolundan geçeceğini bilen firma öncelikle helal sertifikası, FQC Uluslar arası niteliklilik sertifikası, organik ürün sertifikası gibi önemli sertifikaları almayı yeğlemiştir. Sonrasında ürün kullanıcısı bularak, üye sayısını arttırarak piyasaya girmiştir.

ersağ

ersağ

Ersağ Network Pazarlamayı Tercih Ediyor

Günümüzde birçok firma ürün satışında farklı yöntemler tercih ederken, Ersağ firması network pazarlama sistemi ile ürünlerini tanıtmayı ve satışını yapmayı tercih ediyor. Bu sistem güvenli olup üyelik ücreti ödemeden üye olabilmeye olanak tanır. Ersağ firması ayrıca performansa bağlı olarak üyelerine kariyer basamağındaki yerden düşmeme kuralını koyar. Bunun anlamı, bir Ersağ üye sinin alt üyelerinin satış cirosundan prim alabilmektir.

Ersağ Kampanyaları

Üyelerine her 100 TL alışverişine 1 hediye ürün, 150 TL alışverişine 3 hediye ürün vermekle beraber, üyelerin kendi alt üyeleriyle ekibini kurabilme imkanı vardır. Ayrıca yılda iki defa düzenlenen 2 gece 3 gün her şey dahil konseptli Antalya otellerinde verilen seminerlere ve konaklamaya sadece Ersağ Üyeleri ve Ersağ a gönül vermiş insanlar katılabilmektedir. Siz şuanda doğru yer ve zamandasınız. Fırsatlar her zaman ayağınıza gelmez.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz