Kemal Bostancı - Ersağ resmi web sitesi değildir. - Sponsor No: 697429

Ersağ

Ersağ Temizlik, Kozmetik ve Gıda Takviyeleri

Ersağ Temizlik, Kozmetik ve Gıda Takviyeleri

Ersağ, 2006 yılında Denizli ilinde kurulmuş ve hala bu ilde ürünlerini üretmeye devam eden bir şirketler topluluğudur. Türk malı üretimi yapan yerli bir firmadır.

Ersağ, ilk olarak yola temizlik maddesi üreterek çıkmış, Türkiye’ de ilk fosfatsız çamaşır yıkama tozu üreterek bu yola baş koymuştur. İlk yıllarında bir kaç ürün üretmeyi başarırken, günümüze uzanan bu yolculukta ürün sayısı 100 ün üzerine çıkmış ve her geçen gün de bu sayı katlanarak artmaya devam etmektedir.

Öncelikli amaç Türk Milleti’ ne hizmet diyerek yola çıkılan bu süreçte 10 yıl devrilmiştir. Genellikle ürünlerinde doğal içerik kullanmaya çalışan, kimyasal yapıdan uzak kalmaya çalışan, GMP Sertifikası’ na da sahip olan bu şirketin 2016 Nisan ayı itibari ile üye sayısı 440.000 i aşmış ve sürekli artmaktadır.

Günümüz şartlarında kullandığımız temizlik ve kozmetik ürünlerinin çoğu yurt dışı patentli veya yurt dışı üretimidir. Dolayısıyla her kullandığımız ürün için ödediğimiz ücret, yani sermayemiz sürekli yurt dışına çıkmaktadır. Ersağ buna dur diyebilme peşinde olan, Türk Malı menşesini ürünlerine gururla vuran büyük bir firma olma yolunda kocaman adımlar atan bir şirketler topluluğudur.

Ersağ Ürünleri

Peki bu ürünlerin diğerlerinden ne farkı var? Öncelikle çamaşır yıkama detarjanlarınıza baktığınızda içerisinde fosfat olduğunu göreceksiniz. Ancak Ersağ çamaşır yıkama tozunda fosfat yoktur. Çamaşır yıkama tozunun ana temizlik maddesi Ritha Bitkisi’ dir. Sabun ağacı olarak da bilinen bu bitkinin temizlik özelliği bulunmaktadır. Bu deterjanın temizlik özelliği Ritha Bitkisi üzerine inşa edilen özel bir yapıdır. Örnekleri bunun gibi çoğaltmak mümkündür. İşte Ersağ’ ı diğer şirketlerden ayıran en büyük fark da budur.

Ersağ, ürünlerini network marketing sistemi sayesinde yani çok katlı pazarlama sistemi ile son kullancıya ulaştıran, çalışma sistemine sahip bir firmadır. Avrupa (Almanya) ve Kıbrıs da büroları olan, Türkiye çapında ise 40 ın üzerinde, ülkemizin çeşitli illerine dağılmış büro ağ yapısına sahip olan bir firmadır. Ayrıca network sistemininde büro alanında da, Türkiye’ de ilkleri gerçekleştirmiş bir firmadır. 2015 yılı itibari ile Türkiye ve Dünya’ya gıda takviyeleri ve tekstil alanın da hizmet vermeye başlamış olan bu milli üretim, nasip olduğu sürece insalığa hizmet etmeye devam edecektir.

Ersağ Şirketler Topluluğu → Ersağ Endüstriyel, Ersağ Organizasyon, Ersağ GMBH, Ersağ Grup, Ersağ Plastik, Ersağ Ambalaj, Ersağ Gıda, Ersağ Kıbrıs

Ersağ Markaları → Ersağ, Ersağ Ritha, Cleanball, Ritha

Ersağ üye

mi olmak istiyorsunuz?

Ersağ üyelik

avantajlarından yararlanmak istiyor musunuz?

Ersağ üye ol

gibi bir düşünceniz varsa gelin sizde bize katılın. Ersağ