Kemal Bostancı - Ersağ resmi web sitesi değildir. - Sponsor No: 697429

Ersağ Firmasının Özellikleri

Ersağ şirketi gıda takviyesi, kozmetik, temizlik, tekstil kategorilerinde modern teknolojiyi kullanarak ürünler üretmektedir. Firma Ege’nin nadide şehirlerinden biri olan Denizli merkezli olup üretim tesisleri bu il sınırları içerisindedir.

Firma Hedefleri

Ersağ firması kuruluşundan itibaren kaliteli, çevre standartlarına ve insan sağlığına uyumlu şekilde üretim faaliyetleri yapmakta olup, öncelikli amaç olarak Türk insanının kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hareket etmek, sonrasında yurt dışına ihracat ile ürün tedariki yapmaktır. Sadece bugünü düşünmeyen Ersağ ürün içerikleri test edip bitkisel tabanlı içerikli üretim ile doğayı kirletmemeye çalışan, üretilen ürünlerin kullanılması sonucunda geleceğe de temiz bir çevre bırakmak misyonu ile hareket etmektedir.

Kazanç Sağlayabilme İmkanı

ersağ

ersağ

Ersağ firması isteseydi diğer firmalar gibi marketlerde sadece raf ürünü olarak kalmayı tercih edebilirdi. Fakat, firma bunun sadece tek taraflı kazanç getireceğini düşünmesi üzerine network pazarlama sistemi ile çalışmayı daha uygun buldu. Bu sayede ürün kullanıcıları isterlerse, Ersağ üyesi olarak çevresinde tanıtım ve satış yapabilme, alt üye ekleyerek kendi ekibini kurup kombine satış cirosu yapabilme imkanları vardır.

Her 100 TL Alışverişe 1 Hediye, 150 TL Alışverişe 3 Hediye Kazanma

Ersağ firması, üyelerine özel düzenlediği bu sürekli devam eden kampanya ile Ersağ üyelerinin her 100 TL alışverişine 1 hediye ürün, 150 TL Alışverişine ise 3 hediye ürün vermektedir. Ayrıca çok büyük kampanyası olan 7 de 5 i de unutmamak gerek. Şimdi hemen sizde üye olun siz de hem kazanmaya hem de kazandırmaya başlayın ki ekonomik bütçenizi kalkındırın. Detaylar için 0 543 544 51 51 numaralı hattı arayarak detaylı bilgileri alabilir ve Ersağ ‘ a üye olabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz